IME I PREZIME, RAZRED |
DOPUNSKA NASTAVA; vrijeme održavanja |
DODATNA NASTAVA; vrijeme održavanja |
Maja Majić, 5.A |
|
|
Ana Šuško, 5.B |
5a i 5b: UTORAK U SMJENI B 2. šk. sat
8a i 8b: ČETVRTAK U SMJENI B 2. šk. sat |
|
Frano Kekez |
Smjena jutro: Srijeda 6.b-6.sat i 7.c-7.sat Petak 5.c - 5.sat i 8.b - 6.sat Smjena popodne: Srijeda 6.b - 6.sat i 7.c -1-predsat Petak 5.c - 5.sat i 8.b - 6.sat |
Smjena B ujutro: UTORAK 7. šk. sat
Smjena B popodne: UTORAK predsat |
Andrea Jurasović, 6.A |
Smjena A ujutro: SRIJEDA 6. šk. sat Smjena A popodne: ČETVRTAK 0. šk. sat |
|
Gordana Kelava, 6.B |
|
|
Danijela Radić, 7.A |
|
Dodatna EJ 7. i 8. raz Smjena A ujutro: PETAK 7. šk. sat Smjena A popodne: PONEDJELJAK 0. šk. sat
Dodatna FRJ 8.A Smjena A ujutro: ČETVRTAK 7. šk. sat Smjena A popodne: PONEDJELJAK 6. školski sat u B smjeni (u 12:20) |
Dubravka Piteša, 7.B |
|
|
Vedrana Šilović, 8.A |
Smjena A ujutro: ČETVRTAK 7. šk. sat Smjena A popodne: SRIJEDA 0. šk. sat |
|
Ante Toni Vrdoljak, 8.B |
U suprotnoj smjeni, tj. u B smjeni SRIJEDA 5. šk. sat |
Srijeda u B smjeni 3. šk. sat – 5. i 6. razredi 4. šk. sat – 7. i 8. razredi |
Marija Skejić, 8.C |
Smjena B ujutro: PONEDJELJAK 7. šk. sat Smjena B popodne: PETAK 0. šk. sat |
DODATNA KEMIJA Smjena B ujutro: ČETVRTAK 4. šk. sat Smjena B popodne: ČETVRTAK dupli predsat |
Antonio Tomas, CENTAR |
|
Smjena A ujutro: SRIJEDA 7. šk. sat Smjena B ujutro: PONEDJELJAK 7. šk. sat |
Ivana Akrap Tocigl |
DOPUNSKA NASTAVA ZA 5. I 6. RAZRED Smjena B ujutro: SRIJEDA 6. šk. sat Smjena B popodne: SRIJEDA 0. šk. sat |
|
Branka Dujilović Čapalija |
5.a, 5.b i 6.a – SRIJEDOM 6. šk. sat 7.a, 8.a i 8.b – kad je smjena A ujutro: SRIJEDA 7. šk. sat 7.a, 8.a i 8.b – kad je smjena A popodne: PETKOM 0. šk. sat |
|
Davora Radić |
7. i 8. razredi u smjeni B: UTORKOM 7. šk. sat ili predsat |
Smjena A i B (7. i 8. r.) Smjena A ujutro: ČETVRTAK 7. šk. sat Smjena A popodne: PONEDJELJAK 7. šk. sat |
Ines Zlatar |
5.c i 6b – SRIJEDA 6. šk. sat 8.c i 7.b – kad je smjena B ujutro: ČETVRTAK 7. šk. sat 8.c i 7.b – kad je smjena B popodne: PETAK 0. šk. sat |
|
Jelena Perković |
6.a i 7.a – PETAK 6. šk. sat – uvijek UJUTRO |
|
Nedjeljko Klanac |
|
U smjeni A: PONEDJELJAK 5. šk. sat |
Duje Tukić |
|
Smjena A ujutro: SRIJEDA 7. šk. sat Smjena A popodne: ČETVRTAK 0. šk. sat |
Tina Ivelja |
|
Smjena B ujutro: SRIJEDA 7. šk. sat Smjena B popodne: SRIJEDA 0. šk. sat |
Filomena Grgurin |
A ujutro: 7.šk.sat ČETVRTKOM B ujutro: 7.šk.sat SRIJEDOM |
Smjena A ujutro:7. šk. sat PONEDJELJKOM Smjena B ujutro: 7.sat PONEDJELJKOM |
Željko Jurić |
|
|
Josip Lovrić |
|
|
Dubravka Šarić/Mate Balić |
|
Smjena A ujutro: ČETVRTAK 13:15 – 13:55 Smjena A popodne: SRIJEDA 13:15 – 13:55 |
Nevenka Grbeša |
|
|
Umberto Coce |
|
NOGOMET PONEDJELJAK I UTORAK 13:15 – 14:00
KOŠARKA U smjeni B PETAK 3. i 4. šk. sat |
Diana Bilić |
|
|
IME I PREZIME, RAZRED |
DOPUNSKA NASTAVA; vrijeme održavanja |
DODATNA NASTAVA; vrijeme održavanja |
Ankica Kodžoman, Ivana Vukoja Dugeč 1.A |
DOPUNSKA HJ I MAT SRIJEDA 5. šk. sat |
DODATNA MAT UTORAK 4. šk. sat |
Jagoda Vukas 1.B |
DOPUNSKA HJ (jutro) SRIJEDA 5. šk. sat DOPUNSKA MAT (popodne) SRIJEDA 0. šk. sat |
DODATNA MAT (jutro) PETAK 5. šk. sat DODATNA MAT (popodne) PETAK 0. šk. sat |
Sandra Dominis, Mladenka Buovac 2.A |
ČETVRTAK 5. šk. sat |
SRIJEDA 4. šk. sat |
Ružica Režić 2.B |
DOPUNSKA MAT (jutro) UTORAK 5. šk. sat
DOPUNSKA HJ (popodne) ČETVRTAK 0. šk. sat |
DODATNA MAT (jutro) PETAK 5. šk. sat
DODATNA MAT (popodne) UTORAK 0. šk. sat |
Vesna Marasović 3.A |
DOPUNSKA HJ I MAT ČETVRTAK 3. šk. sat |
DODATNA MAT (jutro) PETAK 5. šk. sat DODATNA MAT (popodne) PETAK 0. šk. sat |
Katija Stanić Ivana Babaja 3.B |
DOPUNSKA HJ I MAT SRIJEDA 5. šk. sat |
DODATNA MAT UTORAK 5. šk. sat |
Branka Lovrić 3.C |
PONEDJELJAK Jutro – 5. šk. sat Popodne – predsat |
PETAK Jutro – 5. šk. sat Popodne – predsat |
Nives Čagalj 4.A |
DOPUNSKA HJ (jutro) UTORAK 4. šk. sat DOPUNSKA MAT (popodne) UTORAK predsat
|
DODATNA MAT (jutro) ČETVRTAK 5. šk. sat DODATNA MAT (popodne) ČETVRTAK 0. šk. sat |
Gordana Pulić 4.B |
DOPUNSKA HJ (jutro) SRIJEDA 6. šk. sat
DOPUNSKA MAT (popodne) SRIJEDA 0. šk. sat |
PETAK 5. šk. sat |
Dražana Bekavac 4.C |
DOPUNSKA HJ (jutro) PONEDJELJAK 6. šk. sat
DOPUNSKA MAT (popodne) PONEDJELJAK 0. šk. sat |
DODATNA MAT PETAK blok sat popodne |
Raspored školskih sati
šk.sat | UJUTRO |
1. | 8.00-8.45 |
2. | 8.50-9.35 |
3. | 9.40-10.25 |
odmor |
10.25-10.40 |
4. | 10.45-11.30 |
5. | 11.35-12.20 |
6. | 12.25-13.10 |
šk.sat | POSLIJEPODNE |
1. | 14.00-14.45 |
2. | 14.50-15.35 |
3. | 15.40-16.25 |
odmor |
16.25- 16.40 |
4. | 16.45-17.30 |
5. | 17.35-18.20 |
6. | 18.25-19.10 |
« Veljača 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |